6356 BRILLIANT BLACK
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 6356 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | LEATHER + TEK |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 343cm / 135inch |
| Height | 191cm / 75inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 150kg |